JOSAM Polska Sp. z o. o.

TECHNIKA NAPRAWCZO-POMIAROWA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

JOSAM Polska Sp. z o.o. – przedstawiciel w Polsce firmy JOSAM ze Szwecji, która już ponad kilkadziesiąt lat zajmuje się produkcją profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do warsztatów pojazdów ciężarowych.

Technika naprawczo-pomiarowa JOSAM to urządzenia wykonane w nowoczesnej technologii, zapewniającej bardzo wysoką jakość i funkcjonalność.

Dysponujemy własnym serwisem, który pozwala nam zapewnić właściwą obsługę posprzedażną: od bezpłatnej instalacji urządzeń bezpośrednio u klienta, poprzez praktyczne szkolenia pracowników w zakresie bezpieczeństwa i techniki obsługi, po przeglądy okresowe.

Nasza działalność obejmuje również usługi gwarancyjne i pogwarancyjne oraz doradztwo technicznie dla użytkowników naszych urządzeń.

o-nas-1
JOSAM Polska Sp. z o. o.

Szkolenia

o-nas-2

JOSAM Polska oferuje swoim klientom kompleksowy program szkoleniowy. W Centrum Szkoleniowym w Łodzi uczestnicy szkoleń otrzymują wiedzę z zakresu zasad działania i efektywnego wykorzystania nabytych u nas urządzeń.

W naszym warsztacie mogą oni również zapoznać się z technologią usuwania przyczyn niewłaściwego ustawienia geometrii zawieszenia oraz różnorodnych odkształceń po wypadkowych – łącznie z metodami cieplnymi.